• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Приниження та істерика: що означає візит Путіна до Ірану

Президент Росії Володимир Путін здійснив візит до Ірану

Володимир Путін, президент Ірану Ібрагім Раісі та президент Туреччини Реджеп Ердоган
Володимир Путін, президент Ірану Ібрагім Раісі та президент Туреччини Реджеп Ердоган
Реклама на dsnews.ua

Візит Путіна в Іран це:

1. Приниження. Вперше за останні роки Путін їхав на переговори без явної переваги. Він їхав прохачем.

2. Нічого нового він не добився і не отримав. Судячи з усього, його єдиний козир — вплив у Сирії, йому довелося розміняти на міфічні обіцянки допомогти з технологічним ембарго (ну нема в нього електроніки). Поки це лише обіцянки

3. Його головна гра — нафта і газ, якими він шантажуватиме Європу. Поки Європа тримається. Друга головна гра Путіна — криза біженців через продовольчі проблеми поки знаходиться в стадії переговорів (можливо, імітації переговорів). Путін навряд чи робитиме жест доброї волі з вивезенням українського зерна, якщо не отримає за це щось взамін. Поки ми не розуміємо, що він може отримати взамін.

4. Іран — це не лише приниження. Це ще й істерика. Те, що синхронно Путін, Слуцький та Ушаков заговорили про переговори означає лише одне — Путін усвідомив глибину проблеми та істерить. Йому потрібно прискорювати процеси по закінченню війни.

І останнє. Повторю те, що я писав і говорив багато раз — ніякої ядерної зброї для закінчення війни він не буде застосовувати. По-перше, він боягуз, а, по-друге, це остаточно забере його в ізоляцію.

Більше західної зброї — і все в нас буде добре.

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua