• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Пропагандист Путіна Соловйов у прямому ефірі накричав на "ледаря з апаратної" (ВІДЕО)

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов розлютився на свою команду через неполадки у прямому ефірі

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Фрагментом радіопрограми Соловйова на своїй сторінці у Twitter поділився журналіст ВВС Френсіс Скарр, який регулярно відстежує російську пропаганду, передає "ДС".

Так, у програмі пропагандиста довгий час не вдавалося налагодити зв'язок із американським економістом Джеффрі Саксом.

"Є готовність до ефіру та неготовність до ефіру. З чим ви можете розбиратися, якщо у вас було море часу, якщо ви не змогли налагодити та зробити елементарну річ, яка в нашій студії проходить щоразу?! Хто сьогодні сидить на кнопках, що не здатен?! Нова людина, чи що, прийшла?", — несамовито заволав Соловйов у прямому ефірі.

За його словами, у студії не спостерігалося "жодної відповідальності, жодної дисципліни".

"Це означає — ви не дорожите своїми робочими місцями, це означає — у вас нульова відповідальність. Нульова! Вам начхати, що мільйони людей зараз слухають і дивляться (програму Соловйова — "ДС") і вони хочуть почути Джеффрі Сакса. А не ледаря з нашої апаратної, який не здатний був налагодити і виконати механічні дії, які щоразу відбуваються в цій студії по четвергах!", — продовжив голосно обурюватися Соловйов.

Після цього зв'язок із Саксом, таки, встановити вдалося.

"Тут нема чого дивитися. Просто Володимир Соловйов знущається над своєю командою в прямому ефірі, оскільки у них виникли проблеми з налаштуванням зв'язку з його гостем Джеффрі Саксом", — написав Скарр у Twitter.

Рекомендуємо нашим читачам зробити звук тихіше, оскільки Соловйов волає дуже голосно.

Нагадаємо, за пропагандистом давно помітно, що він не в кращому психологічному стані. Так, у липні він закликав Кремль розглянути можливість застосування Росією ядерної зброї.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua