• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Пропагандисти РФ звернулися до Білорусі за допомогою у підготовці фейкового репортажу про "перемогу" над HIMARS в Україні, — ЗМІ

Підконтрольні Кремлю ЗМІ планують видати росіянам чергову порцію пропаганди. Для зйомок фейкового сюжету у Білорусі хочуть знищити дерев'яний муляж HIMARS

Справжня РСЗВ HIMARS
Справжня РСЗВ HIMARS
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить лист, нібито відправлений міністру оборони РБ Віктору Хреніну, передає "ДС" із посиланням на повідомлення "Інсайдер UA" у Telegram.

У пропагандистському інформагентстві "Росія сьогодні" вирішили, що непогано було б показати російським глядачам та читачам, як справляються їхні військові з уже легендарним американським озброєнням.

Справжні HIMARS, незважаючи на всі запевнення міноборони Росії, знищити не вдається. Тож так звані "журналісти" вирішили створити черговий фейк.

За допомогою пропагандисти звернулися до міністра оборони Білорусі Віктора Хреніна. Звісно, знімати "знищення HIMARS" на Донбасі чи Півдні неможливо, тому вирішили це робити на білоруській території.

Так, 22 липня дерев'яний макет мають розмістити на Обуз-Ліснівському полігоні, недалеко від Барановичів. Склад знімальної групи дуже скромний – один фотожурналіст. Що саме має робити Хренін із саморобною системою HIMARS у "Росія сьогодні" не уточнили.

Як писала "ДС", представник ГУР МО Вадим Скибицький розповів, що Україна може використати РСЗВ HIMARS проти російських об'єктів, розташованих у тимчасово анексованому Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua