• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Проєкт monobank у Польщі пройшов сертифікацію Apple Pay

Проєкт stereo, з яким український monobank планує вихід на ринок Польщі, пройшов сертифікацію Apple Pay

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram, передає "ДС".

"Вчора ми успішно пройшли сертифікацію Apple Pay для stereo і тепер повністю готові до запуску в Польщі", – написав він.

За словами Гороховського, понад 230 000 клієнтів чекають на запуск stereo в Польщі. Але, через незалежні від українського банку обставини, випуск продукту відкладається на невизначений термін.

Назва польського проєкту – stereo by mono. Банкінг пропонує безкоштовний банківський рахунок, віддалену реєстрацію через Дію, меню та підтримку українською, безкоштовні перекази в Україну, відсутність комісії за поповнення та зняття готівки, безкоштовну віртуальну картку (фізична – до 25 злотих), підтримку Apple та Google Pay.

Окрім звичайної версії, stereo пропонує окрему платну підписку stereo+ із додатковими функціями та меншими комісіями.

Для реєстрації в банкінгу потрібно мати PESEL (номер запису в польській системі реєстрації населення).

Вихід на ринок Польщі monobank анонсував у січні 2023 року. Роботу стартапу stereo планували розпочати до кінця першого кварталу. За словами Гороховського, stereo буде спрямований як на українських біженців у Польщі, так і на поляків.

Повідомлялося, що monobank на польському ринку співпрацюватиме в Польщі з місцевою фінустановою – "дочкою" бельгійського Aion.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua