• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Пугачову, яка висловилася проти війни, "відправили" до "історичного музею часів СРСР"

Російська співачка Алла Пугачова вперше прямо і публічно висловила засудження розв'язаної Кремлем війни проти України. У відповідь її звинуватили у "втраті зв'язків" з реальністю

Алла Пугачова
Алла Пугачова / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Пугачова публічно підтримала антивоєнну позицію свого чоловіка, шоумена Максима Галкіна на своїй сторінці в Instagram, передає"ДС". Це сталося після того як Галкіна визнали у Росії "іноземним агентом".

"Прошу зарахувати мене до лав іноагентів моєї улюбленої країни, бо я солідарна зі своїм чоловіком, чесною, порядною та щирою людиною, справжнім і непідкупним патріотом Росії, який бажає батьківщині процвітання, мирного життя, свободи слова і припинення загибелі наших хлопців за ілюзорні цілі, які роблять нашу країну ізгоєм та обтяжують життя наших громадян", — написала співачка.

Алла Пугачова
Допис Пугачової

Деякі російські політики та пропагандисти одразу накинулися на артистку з критикою. Так, депутат Державної думи РФ Петро Толстой заявив, що Пугачова "втратила зв'язок з реальністю".

"Мені шкода, що Пугачова, колишня найпопулярніша співачка країни, настільки втратила зв'язок із реальністю і солідарна з тими, хто сьогодні бажає поразки Росії. Тепер її місце в історичному музеї часів СРСР… І у ні, на відміну від Галкіна*, іншої країни не буде", — написав він у Telegram-каналі.

Депутат вважає, що "іноагентом" Алла Пугачова не стане, а "підтримки серед порядних російських людей вже не знайде".

Як писала "ДС", на Максима Галкіна, який публічно засуджує війну в Україні, в Росії порушили кримінальну справу через поширення так званих "фейків" про російську армію. Йому загрожує до 7 років ув'язнення.

Ще до публічного звернення Пугачової прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков казав, що у Кремлі не мають претензій до співачки, але засуджують заяви Галкіна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua