• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Путін може готувати доньку на свою наступницю, - Денисенко

Президент Росії Владімір Путін вивів свою доньку Єкатерину Тихонову у велику політику. Імовірно він готує її стати його наступницею

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав радник міністра МВС Вадим Денисенко в ефірі телеканалу "Еспресо", передає "ДС".

Радник голови МВС вважає, що нещодавнє засідання Ради безпеки Росії абсолютно нічого не змінило для України.

"Людину, яка провалила імпортозаміщення у РФ поставили віцепрем'єром, який буде відповідати за оборонно-промисловий комплекс. Людину, яка провалила оновлення оборонно-промислового комплексу — поставили керувати "Роскосмосом", — заявив Денисенко.

Водночас Денисенко зауважив, що Путін нещодавно назначив Тихонову співголовою координаційної ради з імпортозаміщення Російської спілки промисловців і підприємців. Можливо, таким чином він поступово готує її стати його наступницею.

"Він не зробив її чиновницею, він зробив її співголовою координаційної ради з імпортозаміщення Російської спілки промисловців і підприємців. Не виключено, що Путін починає задумуватися, щоб дочка стала його наступницею", — підкреслив Денисенко.

Нагадаємо, нещодавно Путін звільнив з посади голову "Роскосмосу" Дмітрія Рогозіна. Згідно з даними видання "Медуза", Рогозін може стати кремлівським куратором по Донбасу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua