• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Путін планує об’єднати окуповані території України в окремий федеральний округ РФ, – ЗМІ

Росія готує об’єднання окупованих територій Херсонської та Запорізької областей, а також сепаратистські так звані "ДНР" та "ЛНР" в окремий федеральний округ РФ

Російський диктатор Володимир Путін
Російський диктатор Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання "Медуза" з посиланням на співрозмовників з адміністрації президента РФ, передає "ДС".

"Округ повинен з'явитися після того, як на цих територіях відбудуться "референдуми" щодо приєднання до Росії. Приєднуватися до діючих округів українські території не будуть", — зазначив співрозмовник видання.

За інформацією співрозмовників видання, створенням округу опікується заступник керівника департаменту адміністрації президента РФ із забезпечення справ Держради Борис Рапопорт. Він уже займався питаннями Донбасу у 2014 році — тоді він обіймав посаду заступника голови управління із соціально-економічної співпраці з країнами СНД.

За інформацією видання, в Кремлі зараз обговорюють дві дати проведення псевдо "референдумів". Перша – "у середині липня, якщо ситуація на фронті дозволить". І друга, "реальніша" — 11 вересня, у єдиний день голосування в Росії (цього ж дня відбудуться губернаторські вибори).

Декілька політтехнологів, з якими на умовах анонімності поговорило видання, розповіли, що вже отримували пропозиції попрацювати "політруками" на українських територіях. Їм пропонувалися посади заступників міст.

Як писала "ДС", депутат Держдуми Росії, голова партії ЛДПР Леонід Слуцький заявив, що "референдуми" щодо входження окупованих Донецької, Луганської та Херсонської областей України до РФ можуть відбутися вже у липні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua