• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Путін доручив ексголові штабу "вагнерівців" вербувати "добровольців" на війну проти України

Президент Росії Володимир Путін доручив колишньому начальнику штабу ПВК "Вагнера" Андрію Трошеву зайнятися формуванням так званих "добровольчих підрозділів" для війни в Україні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Путін сказав на зустрічі з Трошевим і заступником міністра оборони РФ, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

"На останній зустрічі ми говорили про те, що ви займатиметеся формуванням добровольчих підрозділів, які можуть виконувати різні бойові завдання, перш за все, звичайно, в зоні "спеціальної військової операції", — заявив диктатор.

За словами Путіна, Трошев сам воював у такому підрозділі й знає, як це робиться і знає про питання, які потрібно завчасно вирішувати. Крім того, він запропонував обговорити питання соціальної підтримки російських окупантів.

"Я багато разів говорив і хочу ще раз наголосити: незалежно від статусу людини, яка виконує або виконувала бойові завдання, соціальні гарантії для всіх повинні бути абсолютно однаковими. Для країни, для батьківщини байдуже, в якому статусі людина воювала і захищала батьківщину", — сказав Путін.

Як писала "ДС", останніми тижнями сотні бойовиків, раніше пов'язаних з ПВК "Вагнер", почали передислокуватися в Україну окремо та невеликими групами для участі у війні у складі різних російських підрозділів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua