• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Путін зустрівся з міністром оборони Китаю, який укладав угоди про постачання зброї з Росією

Президент РФ Володимир Путін зустрівся з міністром оборони КНР Лі Шанфу, який перебуває під санкціями США за угоди з Рособоронекспортом

Лі Шанфу
Лі Шанфу
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні китайського державного агентства Сіньхуа, передає "ДС".

За даними видання, Путін висловив сподівання, що військові сили КНР і РФ "зміцнюватимуть співпрацю у спільних навчаннях, професійному обміні та в інших галузях, а також постійно поглиблюватимуть стратегічну взаємну довіру між двома країнами".

Лі Шанфу наголосив, що "взаємна військова довіра між Китаєм і Росією все більше зміцнюється і співпраця дала плідні результати".

"Китай готовий працювати з Росією для повної реалізації консенсусу, досягнутого двома главами держав, подальшого зміцнення стратегічних зв'язків між двома збройними силами, зміцнення багатосторонньої координації та співробітництва та нового вкладу у підтримку світової та регіональної безпеки та стабільності", – передає заяву Шанфу китайське агентство.

За повідомленням Кремля, китайський міністр заявив, що відносини між арміями РФ і КНР "міцнішають з кожним днем".

"У нас дуже міцні відносини, вони перевершують військово-політичні союзи часів холодної війни, будуються на принципах неприєднання, непротиборства третій стороні, і вони є дуже стійкими", – йдеться у повідомленні Кремля.

Зазанчимо, що Лі Шанфу потрапив під санкції Сполучених Штатів у 2018 році через угоди з російським державним експортером озброєнь Рособоронекспортом, коли очолював департамент розробки військової техніки Міноборони Китаю.

За даними Держдепартаменту США, ці угоди включали постачання Росією Китаю бойових літаків Су-35 у 2017 році та обладнання для зенітно-ракетних комплексів С-400 у 2018 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua