• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Путін - злочинець, а території - українські: Фаворит республіканців у президенти США "дав задню" щодо критики України

Губернатор Флориди Рон Десантіс, якого називають можливим кандидатом у президенти США на виборах, спробував виправдатися за критику підтримки України

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв’ю The New York Post, передає "ДС".

Тепер Десантіс вважає, що в інтерв’ю Fox News, коли сказав, що підтримка України "не у життєво важливих інтересах США" і назвав війну "територіальною суперечкою", використав недоречне формулювання. За версією політика, він зовсім не мав на увазі, що Росія "може захоплювати Україну" чи погрожувати НАТО. 

"Безперечно, вони (українці — ДС) мають право на цю територію. Якби можна було одним помахом руки щось змінити, я б 100% повернув ці території Україні ", — сказав губернатор Флориди. 

Про російського президента Володимира Путіна Десантіс висловився наступним чином: "Думаю, він воєнний злочинець. І я справді вважаю, що його треба притягнути до відповідальності". 

Як писала "ДС", можливий кандидат у президенти США на виборах 2024 року, прихильник експрезидента Дональда Трампа, фаворит Республіканської партії Рон Де Сантіс озвучив низку антиукраїнських тез. Зокрема, війну в Україні сенатор назвав "територіальною суперечкою".

У МЗС України запросили американського політика приїхати та особисто побачити різницю між війною та "територіальною суперечкою".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua