• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Путін знову шантажує зривом "зернової угоди": ввижається "вибухівка з Одеси" під Кримський міст

Президент Росії Володимир Путін заявив, що подальше функціонування гуманітарних коридорів для вивезення зерна з України буде під питанням, якщо в РФ виявлять, що вони використовуються "для терактів"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Путін сказав на пресконференції за підсумками саміту в Астані, передає "ДС".

"ФСБ констатувала, що, швидше за все, цей так званий вантаж, а точніше вибухова речовина, було відправлено морем з Одеси. Але точно не встановлено, чи за допомогою зерновоза це зроблено чи ні. Це питання, відповіді на нього поки що немає", — сказав Путін, говорячи про Керченський міст.

"Якщо виявиться, що гуманітарні коридори використовують для терористичних актів, то це, звісно, поставить під питання подальше функціонування зернового коридору. Закриємо і справу з кінцем, але треба спочатку встановити це достовірно", — додав глава Кремля.

Як писала "ДС", 30 серпня представники України, Туреччини, ООН та Росії у Спільному координаційному центрі завершили інспекцію першого судна із зерном, яке вийшло з України 1 серпня.

12 жовтня з портів Великої Одеси вийшли 9 суден із аграрною продукцією, яка призначена для країн Африки, Азії та Європи.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua