• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Путін звинуватив Захід, який нібито заважає Кремлю побудувати "демократичний світ"

Господар Кремля Володимир Путін заявив, що Захід створив проєкт "антиросія" і провокує конфлікти у світі, щоб відвернути увагу своїх громадян від проблем у їхніх країнах, а РФ навпаки будує "демократичний світ"

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Медуза з посиланням на звернення президента Росії на Московській конференції з міжнародної безпеки, передає "ДС".

Путін переконаний, що західні "глобалістські еліти" намагаються відвернути увагу своїх громадян від гострих соціально-економічних проблем у їхніх країнах: падіння рівня життя, безробіття, злиднів, деіндустріалізації. Президент країни-агресора стверджує, що західні еліти хочуть перекласти власні провали на Росію та Китай, а останні, за його словами, не підкоряються "диктату наднаціональних еліт" і будують свою суверенну політику.

На думку президента РФ, щоб приховати всі перераховані вище недоліки, захід провокує конфлікти у світі і створив проект "антиросія".

"Тим самим вони всіма силами намагаються зберегти гегемонію, що вислизає з їхніх рук, владу, намагаються утримати країни та народи в лещатах неоколоніального за своїм характером порядку. Їхня гегемонія означає стагнацію для всього світу, для всієї цивілізації, мракобісся і скасування культури, неоліберальний тоталітаризм.

Для утримання своєї гегемонії їм потрібні конфлікти. Саме тому вони приготували народу України долю гарматного м'яса, реалізували проект "антиросія", заплющували очі на поширення неонацистської ідеології, на масові вбивства мешканців Донбасу, накачували та продовжують накачувати київський режим озброєннями, у тому числі важкими", — зазначив російський диктатор.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua