• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Путіну зняли голову у Парижі. Замінять Зеленським

У Музеї воскових постатей Гревена в Парижі забрали фігуру російського диктатора Володимира Путіна

Реклама на dsnews.ua

До такого рішення адміністрацію музею підштовхнули як власна неприязнь до Путіна, так і те, що фігуру пошкодили відвідувачі, пише CBS News.

"Ми вперше в нашому музеї Гревена так швидко "видали" особу через поточні історичні події", — сказав генеральний директор музею Ів Деломмо, відділивши голову Путіна від його тіла і замкнувши її.

"Персонал не бажає щодня проходити повз нього", — додав Деломмо.

У музеї представлено кілька світових лідерів, але за словами Деломмо, у ньому ніколи не виставляються постаті "диктаторів, подібних до Гітлера", додавши: "Ми не хочемо сьогодні показувати Путіна".

Фігура Путіна стояла між президентом США Джо Байденом та президентом Китаю Сі Цзіньпіном. На запитання, хто може замінити його на виставці, Деломмо відповів, що це може бути президент України Володимир Зеленський.

"Він став героєм за те, що чинив опір і не втік зі своєї країни, — сказав директор музею. — Він цілком міг би зайняти своє місце серед великих людей історії".

Як повідомляла "ДС", вранці 24 лютого війська Російської Федерації за наказом Володимира Путіна розпочали нове вторгнення в Україну відразу за декількома напрямками. Проте бліцкриг не відбувся і ЗСУ вдалося стримати супротивника, знищивши з початку наступу майже 6 тис. солдатів, 211 танків, 862 бронемашини, 85 артилерійських систем, 9 засобів ППО, 40 РСЗВ, 60 цистерн з паливом, 3 БПЛА, 2 корабля, десятка військових літаків та вертольотів, 355 військових автомобілів.

    Реклама на dsnews.ua