• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

РФ провела військові навчання у Балтійському морі

Кораблі Балтійського флоту Росії провели артилерійські стрільби в рамках масштабних навчань, в яких задіяно близько 20 бойових суден

ВМС РФ
ВМС РФ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві на сайті МЗС РФ, передає "ДС".

"У рамках планового навчання Балтійського флоту в полігонах, розташованих в акваторії Балтійського моря, екіпажі бойових кораблів успішно виконали артилерійські стрільби по мішенях, що імітують засоби повітряного нападу супротивника", — йдеться у заяві.

Стрільби проводилася екіпажами трьох малих ракетних кораблів. В якості мішеней були використані освітлювальні артилерійські снаряди, випущені з мису Таран у Калінінградській області.

Крім того, екіпажі двох малих протичовнових кораблів охорони водного району Балтійської військово-морської бази виконали артилерійські стрільби по надводній цілі.

Вони також здійснили постановку оборонних мінних загорож у заданих районах з використанням навчальних мін, які пізніше знешкодили тральщики.

У навчаннях Балтійського флоту РФ беруть участь близько 20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення, серед них — малі ракетні кораблі та катери, малі протичовнові кораблі, базові та рейдові тральщики, судна забезпечення флоту, літаки та вертольоти морської авіації флоту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що корвети Балтійського флоту РФ вийшли у море для участі у великих військово-морських навчаннях, які проводяться на тлі посилення присутності сил НАТО у Європі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua