• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

РФ тримає у Чорному, Середземному та Каспійському морях понад 100 ракет "Калібр"

Росія тримає у Чорному морі 8 кораблів, серед яких один носій крилатих ракет типу "Калібр" загальним залпом до 4 ракети, в Середземному та Каспійському морях чергують кораблі з іще сотнею "Калібрів"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють Військово-Морські сили ЗСУ у Facebook, передає "ДС".

"Станом на 16.11 в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться до 8 ворожих кораблів, серед яких 1 носій крилатих ракет "калібр", загальний залп – до 4 ракет; в Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні до 1 корабля", — йдеться у повідомленні.

У Середземному морі Росія тримає 10 кораблів, з яких 5 носіїв крилатих ракет "Калібр" загальним залпом 76 ракет, а в Каспійському морі – три носії "Калібрів" загальним залпом 24 ракети.

Повідомляється, що за добу, в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:

  • до Азовського моря – 43 судна, з них 8 суден рухались з протоки Босфор;
  • до Чорного моря – 40 суден, з них 10 суден продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

ВМС нагадують, що Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), бо вимикає системи автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

Як писала "ДС", у низці регіонів України вдень 15 листопада пролунали вибухи: російська армія завдала масованого удару. Частину ракет збили системи протиповітряної оборони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua