• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Рівень англійської — Небензя": постпред Росії в ООН зганьбився в ефірі британського ТБ (ВІДЕО)

Постійний Представник Росії ООН зганьбився, відповідаючи англійською мовою на питання британської телекомпанії BBC

Василь Небензя
Василь Небензя / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент програми ВВС за участю Небензі був опублікований у мережі, передає "ДС".

Так, ведучий з іронією поцікавився у дипломата, який план "спеціальної військової операції" Росії в Україні.

"Дайте нам час, ви побачите звільнення всієї Донецької та Луганської області. Сподіваємось, це відбудеться дуже скоро. Ви запитали мене, який план Росії в Україні: початковий план операції, її цілі — були озвучені публічно. Це були "нейтральність", "демілітаризація" "і "денацифікація" країни. Звільнення Донбасу було первинною метою, це втілюється в життя зараз", — запинаючись і підбираючи слова, відповів представник Росії в ООН.

У Мережі "англійська" від російського дипломата непоміченою не залишилася.

"Рівень англійської — Небензя. Відображення російських реалій: професіоналізм не в ціні. У ціні — відданість", — пише Telegram-канал "Солов'ячий послід".

Підписники каналу припускають, що постпред Росії в ООН був "однокласником" колишнього міністра спорту РФ Віталія Мутка. Його "знання" англійської також стало мемом свого часу.

Крім того, Мутко запам'ятався фразою "Ноу криміналіті". Проте, як відомо, Росія вже дев'ятий рік веде злочинну війну в Україні. У лютому цього року російська армія розпочала широкомасштабне вторгнення до нашої країни.

Нагадаємо, спікер глави Кремля Дмитро Пєсков заявив, що війна в Україні не закінчиться доти, доки не "виконають усі завдання" президента Росії Володимира Путіна.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua