• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

"Рідна гавань": названо можливу дату "референдумів" у захоплених областях України

Так звані "референдуми" в окупованих регіонах України про "приєднання" до Росії можуть відбутися 4 листопада — у День народної єдності

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший віце-спікер Ради Федерації Росії Андрій Турчак, передає "ДС" із посиланням на сайт правлячої партії "Єдина Росія".

"День народної єдності (4 листопада) — це історична дата, яка нас усіх об'єднує у простір Руського миру, про який мріють жителі Донбасу та звільнених територій. Провести референдуми саме цього дня буде правильно та символічно", — наголосив він.

За його словами, мешканці окупованих територій нібито готові до референдуму та підтримують входження захоплених регіонів до складу Росії.

Турчак упевнений, що референдуми обов'язково відбудуться вже цього року.

"Тут ніяких сумнівів бути не може. Донецьк, Луганськ та багато інших російських міст, нарешті, повернуться до рідної гавані. А Російський світ, розділений зараз формальними кордонами, знову набуде своєї цілісності", — підсумував він.

Нагадаємо, російські окупанти в Луганській та Херсонській областях розгорнули підготовку до псевдореферендуму за приєднання до Росії – почали роздавати пенсіонерам гроші та агітують молодь вступати до захоплених вишів.

У серпні голова Луганської ОДА Сергій Гайдай заявив, що російські окупанти перенесли дату проведення псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях регіону через відмінну роботу партизанів.

Помічник російських загарбників Кирило Стремоусов заявив, що окупанти "взяли паузу" щодо проведення "референдуму" щодо "приєднання" Херсонської області до РФ.

На окупованій території Харківської області запустили інтернет-опитування щодо "приєднання" до Росії. В результаті 95% тих, хто проголосував, підтримали перебування Харківської області у складі України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua