• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Росія готує глибоку оборону, щоб стримати контрнаступ: укріплення зводять вже в Курській області

Росія докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за нинішньою лінією фронту, щоб стримати будь-які швидкі контрнаступи України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки, передає "ДС".

19 жовтня власник приватної військової компанії "Вагнер" Євгеній Пригожин заявив, що його інженерна група будує велику укріплену "лінію Вагнера" в окупованій Росією Луганській області, і розмістив мапу, що показує заплановані масштаби проєкту.

На знімку показано ділянку нещодавно побудованих протитанкових оборонних споруд і систем траншей на південний схід від Кремінної в Луганській області.

"Якщо плани настільки масштабні, як стверджує Пригожин, то роботи, ймовірно, спрямовані на включення річки Сіверський Донець до оборонної зони, яка частково повторює лінію контролю 2015 року", – йдеться в повідомленні.

Тим часом росіяни закінчили зведення двох посилених ліній оборони Курської області.

"Цього тижня закінчено роботи з укомплектування та будівництва двох посилених ліній оборони Курської області. Робота велася спільно з Міноборони Росії та Прикордонним управлінням по Курській області", — написав губернатор Курської області Роман Старовойт.

За його словами, третя лінія буде готова до 5 листопада.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua