• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Росія готує найбільшу в Європі війну з 1945 року, — Джонсон

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що наявні дані свідчать про те, що Росія планує найбільшу війну в Європі з 1945 року

Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в інтерв’ю BBC під час свого перебування в Мюнхені, передає "ДС".

 За словами глави уряду Британії, президент США Джо Байден розповів західним лідерам про припущення розвідки, що російські війська планують не просто увійти в Україну зі сходу, через Донбас, а й з боку Білорусі та напрямків навколо Києва.

"Я боюся сказати, що план, який ми бачимо, призначений для чогось, що може стати справді найбільшою війною в Європі з 1945 року тільки з погляду масштабу", — сказав прем'єр-міністр.

За словами Джонсона, є всі ознаки того, що "план у певному сенсі вже розпочався". На питання, чи вважається все ще неминучим російське вторгнення, Джонсон сказав: "Боюсь, що саме на це вказують докази, їх не прикрасити".

Він додав, що люди повинні також враховувати потенційну загибель не лише українців, а й молодих росіян.

Джонсон також зазначив, що Британія введе ще більш далекосяжні санкції проти Росії, ніж очікувалося раніше. За його словами, Британія та США зупинять російські компанії, які "торгують фунтами і доларами" — крок, який, за його словами, "дуже сильно вдарить" по Росії.

Нагадаємо, вчора президент Володимир Зеленський зустрівся у Мюнхені із прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном і обговорив з ним безпеку України на тлі агресивних дій РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua