• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Росія перекинула нову партію ракет для ЗРК С-300 та С-400 до Білорусі, — ЗМІ

В аеропорт Гомеля близько 17:00 9 серпня прибув літак ВКС Росії, який доставив на територію Росії нову партію ракет для ЗРК С-300 та С-400

Реклама на dsnews.ua

Борт відлетів із Гомеля в районі 18:30, повідомляє "ДС" із посиланням на ресурс "Беларускі Гаюн".

Передбачається, що цей борт привіз до Білорусі чергову партію ракет, оскільки в районі 19:00 з Гомеля у напрямку траси М8 було помічено проїзд підйомного крана та двох тралів, які перевозили по 4 ракети для ЗРК С-300/400. Не виключено, що ракети перевозяться на аеродром "Зябровка", де зосереджені сили ЗС РФ. Аеродром знаходиться неподалік від кордону Білорусі з Чернігівською областю України.

Крім того, близько 13:00 зафіксовано перекидання ракет з боку Гомеля у бік Мозиря трасою М10. Ракети перевозилися на тралі із розпізнавальним знаком "V". Мозир знаходиться неподалік від кордону Білорусі з Житомирською та Київською областями.

На даний момент видно, що до Білорусі вже котрий день йде активне підвезення ракет для С-300/400. Згідно з актуальною інформацією, можна припустити, що спостерігається підготовка до ракетних обстрілів не лише з Гомельського району, а й із локацій у Мозирському районі.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у міністерстві оборони Білорусі оголосили про початок оперативно-тактичного навчання з бойовими стрільбами за участю російських військ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua