• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Росія проведе одразу декілька масштабних навчань в океанах і морях

Російська Федерація запланувала у січні та лютому серію військових навчань за участю понад 140 кораблів та понад 10 тисяч військових в акваторіях трьох морів, Атлантичному та Тихому океанах

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міноборони РФ, передає "ДС".

"Навчання охоплять акваторії морів, що прилягають до російської території, а також оперативно важливі райони Світового океану. Окремі навчання пройдуть в акваторіях Середземного, Північного, Охотського морів, у північно-східній частині Атлантичного океану та в Тихому океані", — сказано у повідомленні.

До участі в навчаннях планується залучити понад 140 бойових кораблів та суден забезпечення, понад 60 літальних апаратів, 1000 одиниць військової техніки, близько 10 тисяч військовослужбовців.

Повідомляється, що основною спрямованістю навчань є "відпрацювання дій сил Військово-морського флоту та Повітряно-космічних сил із захисту російських національних інтересів у Світовому океані, а також щодо протидії військовим загрозам РФ з морських та океанських напрямків".

У російському міністерстві додали, що маневри проводяться відповідно до плану підготовки Збройних сил РФ на 2022 рік.

Як писала "ДС", Північноатлантичний Альянс проведе у березні 2022 року масштабні військові навчання за Північним полярним колом за участю 35 тисяч військовослужбовців з 28 країн-членів НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua