• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росія розпочала масові військові навчання: Бере участь полігон в окупованому Криму

12 січня Росія розпочала масштабні навчання Південного військового округу. Заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин та спеціальних дисциплін у тому числі організовані на території анексованого Криму

Росія розпочала масові військові навчання;
Росія розпочала масові військові навчання; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Південного військового округу РФ, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

Агенство зазначає, що у навчаннях беруть участь понад 10 тисяч військових, зокрема, батальйонні тактичні групи мотострілкових з'єднань, а також підрозділів берегових військ Чорноморського флоту та Каспійської флотилії.

Уточнюється, що бойове злагодження мотострілкових, танкових взводів та артилерійських батарей проводять більш ніж на двох десятках полігонах.

"Заняття з вогневої підготовки, тактики, водіння бойових машин та спеціальних дисциплін організовані на полігонах Даниловський і Прудбой у Волгоградській області, Ашулук — в Астраханській області, Тарське — в Північній Осетії, Миколо-Олександрівський і Сірноводський — на Ставропіллі, Кадам Ростовської області, Гвардійський і Альпійський в Чеченській Республіці, Кобу-Баші — в Карачаєво-Черкесії, Нестеровський — в Інгушетії, Далекий в Дагестані, Ангарський і Опук — в Криму, Раєвський — на Кубані.

Також до занять з бойової підготовки розпочали підрозділи військових баз ПВО на штатних полігонах в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії", — цитує ЗМІ прес-службу відомства.

Як писала "ДС", у США очікують, що в рамках зняття напруженості щодо ситуації навколо кордонів України Російська Федерація надасть роз'яснення щодо нових військових навчань або зовсім припинить їх.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua