• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Росія спровокувала три глобальні кризи, — Трюдо

Росія своєю повномасштабною агресією проти України спровокувала глобальну кризу одразу у трьох сферах

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо на пресконференції в Камбоджі, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Росія несе пряму, одноосібну відповідальність за велику частину викликів, з якими зараз стикається світ — чи то глобальна міграційна, чи глобальна продовольча, чи глобальна енергетична криза", — заявив він.

Глава канадського уряду також зазначив, що на саміті G20 не має наміру розмовляти із російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. Його зусилля будуть спрямовані на консолідацію позиції інших учасників саміту щодо засудження російської агресії проти України.

"Я зосереджусь на тому, щоб переконатися, що світ об’єднається, щоб підтвердити, що путін зробив жахливий, жахливий вибір, коли вирішив вторгнутися в мирну сусідню країну", — наголосив Трюдо.

Як повідомляла "ДС", США разом з іншими країнами та партнерами обговорюють можливості для допомоги Україні пережити енергетичну кризу.

За даними ООН, через повномасштабне вторгнення Росії в Україну кількість людей у ​​світі, які відчувають гостру нестачу продовольства, цього року збільшиться на 47 млн ​​– з 276 млн до 323 млн.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua