• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росія стягує військову техніку до кордону з Україною, - NYT

Президент РФ Володимир Путін вдався до кроків для перекидання військової техніки до кордонів з Україною

Росія стягує військову техніку до кордону з Україною;
Росія стягує військову техніку до кордону з Україною;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні New York Times, передає "ДС".

Посилаючись на інформацію від обізнаних посадовців у США, видання пише, що З 27 грудня над територією України здійснюють польоти американські розвідувальні літаки RC-135 Rivet Joint, які уможливлюють прослуховування командирів російських підрозділів.

Також літають розвідувальні E-8 JSTARS, що відстежують пересування російських військ поруч з кордоном України. США особливо цікавлять вказівки на те, чи Росія вирішить перекидати до кордону частину свого тактичного ядерного озброєння — з РФ лунали сигнали про такі можливі кроки.

Зараз чисельність російських військових оцінюють у близько 60 батальйонно-тактичних груп — від 85 до 100 тисяч військових. Вони здійснювали навчання і маневри, демонструючи високий рівень готовності. На додачу до перекидання повітряних сил, почали стягувати також підрозділи, що займаються логістикою.

Окрім того, ЗМІ додає, що в адміністрації США ще немає консенсусу з приводу того, як підтримувати Україну, якщо Росія почне повномасштабне вторгнення, значне загострення на Донбасі або ескалацію в інший спосіб.

Нагадаємо, українська розвідка повідомила, що з 10 січня російсько-окупаційні сили почали проводити заходи бойової та мобілізаційної готовності, у рамках яких заплановані збори з резервістами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua