• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Росія візьме участь у Парламентській асамблеї ОБСЄ 24 лютого. Україна оголосила бойкот

Делегація Верховної Ради не братиме участі в зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, що відбудеться 23-24 лютого у Відні, на знак протесту проти допуску до неї представників Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це в етері телемарафону в неділю повідомила членкиня делегації, народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС". 

"Ми не будемо брати участі в офіційних заходах Парламентської асамблеї, в жодних. Але ми їдемо до Відня для переговорів з нашими партнерами щодо того, що робити, як вивести із цієї кризи ОБСЄ і принаймні Парламентську асамблею ОБСЄ", – сказала вона. 

За словами депутатки, ситуація, "коли одна-дві країни можуть блокувати всі рішення, є фактично глухим кутом для будь-якої міжнародної організації, де діє таке правило". "Тому ми працюємо разом з нашими партнерами над реформою ПА ОБСЄ", – додала Кравчук. 

Вона зауважила, що російська делегація на Парламентській асамблеї ОБСЄ нараховує понад 60 людей – не лише депутатів, і "там ціла купа, ми розуміємо, просто спецслужби, пропагандисти, які приїдуть використовувати засідання як декорацію". 

"Ми разом із нашою українською громадою працюємо над протестами біля території Гофбурґу, де це буде відбуватись, щоб це не ставало нормою. Але ми самі не будемо перебувати на засіданнях", – підкреслила вона. 

Нагадаємо, нещодавно Австрія видала візи делегації Росії для участі у засіданні Парламентської Асамблеї ОБСЄ, яка буде проходити 23-24 лютого у Відні. Велика Британія та Польща торік не видавали росіянам візи для участі у засіданнях ПА ОБСЄ. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua