• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Росія заявила, що влаштує свою Олімпіаду, якщо її не допустять до Ігор-2024

Президент російського центру спорту та освіти "Самбо-70" Ренат Лайшев заявив, що РФ готова провести свою Олімпіаду, якщо країну не допустять до літніх Ігор-2024 у Парижі

Реклама на dsnews.ua

Його слова наводить MegaRatings, передає "ДС".

Зокрема, Лайшев, який є приятелем диктатора Володимира Путіна, впевнений, що РФ не пустять на Олімпіаду, вона нічого не втратить.

"В принципі, нам по барабану на Олімпіаду, ми проведемо свою Олімпіаду, яка буде не гіршою. Усі країни підтягнуться до нас, до справедливості, до розуму, загальної форми розуміння прогресу, культури та майбутнього для наших перемог. Ми все одно найкращі у світі, ми ніколи нікого не обманювали, не змішували спорт із політикою", — сказав він.

Також, за словами Лайшева, це ж стосується загальної культури, живопису, естради, класичних творів, книг.

Варто зазначити, нещодавно член Міжнародного олімпійського комітету Крейг Ріді висловив переконання, що якщо військова агресія РФ проти України триватиме, то шанси спортсменів з Росії та Білорусі взяти участь в Олімпійських іграх-2024 впадуть фактично до нуля.

Він зазначив, що це пов'язано з усуненням представників країн-агресорок більшістю профільних федерацій, що означає їхній недопуск до кваліфікаційних турнірів на ОІ-2024.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua