• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Російська пропаганда назвала загибель дітей у Вінниці "супутнім збитком" (ВІДЕО)

Російські телепропагандист Андрій Норкін заявив, що удари військ окупантів по цивільних об'єктах в Україні пов'язані "з супутнім збитком"

Андрій Норкін
Андрій Норкін / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі своєї телепрограми на пропагандистському телеканалі НТВ, повідомляє "ДС".

"Повертаємося до суперечки про те, як нам вести "спецоперацію". Тобто, активізувати наші дії, бити і бити, як от, наприклад, пропонує (політолог у студії — "ДС") Віктор Жозефович", — розповів Норкін.

Він додав, що "як правило, згоден" із Жозефовичем.

"Тобто завдавати ударів по центрах прийняття рішень — у цьому випадку — Будинок офіцерів (у Вінниці — "ДС"), в якому сиділи "ВПСні" командири і щось там обговорювали з іноземцями — це центр прийняття рішень. Так, при цьому є супутні збитки… Чи цього не робити… Тут ось так", — сказав пропагандист.

Як повідомляла "ДС", кількість жертв ракетного удару російських військових по Вінниці 14 липня зросла до 23 людей. За медичною допомогою звернулося 115 осіб, понад 60 госпіталізовано. Станом на 15 липня так і не вдалося ідентифікувати тіла двох загиблих дітей та 11 дорослих.

"Путинський ящик тільки сьогодні почав відкривати рота з приводу ракетного удару по центру Вінниці. Супутні збитки. Ось що для них українські діти. Супутні збитки — це поява Норкіна внаслідок п'яної ночі", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

У Мережі наголошують, що кривавий обстріл Вінниці потрапляє під визначення "терористичний акт".

Міноборони Росії цинічно заявило, що війська РФ завдали ракетного удару по Будинку офіцерів у Вінниці, оскільки там нібито проходила нарада командування ЗСУ з іноземцями з постачання військової техніки. Однак загальновідомо, що Будинок офіцерів був звичайним концертним майданчиком. Там виступали українські, а свого часу й російські артисти. Афіші виступів можна переглянути у відкритому доступі. РФ збрехала, заявивши, що удар припав по військовому об'єкту.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua