• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Російський співак Лоза видав потік антинаукової нісенітниці про "пласку" Землю і "стіну"-Антарктиду (ВІДЕО)

Одіозний російський музикант Юрій Лоза заявив, що Земля нібито має пласку форму, а з обох боків її оточено крижаною стіною під назвою Антарктида. Проте, розповів Лоза, туди нікого не пускають через міжнародну конвенцію

Юрій Лоза
Юрій Лоза / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів на ток-шоу "Альоно, блін!" на російському телебаченні, повідомляє "ДС".

Так, Лоза відповів на запитання, чи розбирається він у космонавтиці.

"Розумієте, в чому річ… Коли починаєш говорити людям прості, об'єктивні речі, а ці люди відштовхуються від знань 6 класу, які отримали в школі, — то ми знаходимося в різному статусі, чи як… Я 45 років займаюся цією темою, він не займався цією темою зовсім, але він впевнений, що знає, як усе влаштовано… Він бачить цю картинку, як влаштована Земля: що у нас є ядро, потім мантія йде гаряча, а потім йде скоринка земна, він розуміє, як… Він пам'ятає цю картинку, де намальовані магнітні полюси", — говорить музикант.

"Йому в дитинстві картинку цю показали.Коли йому починаєш говорити прості речі: хлопці, цю книжку (підручник — "ДС") написав дядечко, який отримав за це гроші, якому сказали, як його написати.Ви перевіряли ось ту інформацію, яку отримали у школі? Він каже "ні, не перевіряв". Ну, а як ти можеш зі мною сперечатися?", — додав співак.

Ведуча уточнила, як людина взагалі може "перевірити" ці дані.

"Я-то перевіряв! Я-то вступав до інституту і вже перевіряв на певному досліді! Я-то вже знаю, що ця картинка — помилкова", — запевняє Лоза.

Ведуча попросила його розповісти про "дослід" співака.

"Якщо ви починаєте працювати з водою, ви розумієте, що на кулястій Землі річки текти не можуть!", — говорить Лоза.

У титрах пояснили, що річки течуть завдяки гравітації, що їх притягують до центру Землі — її ядра. Тобто річка тече від найвищої точки планети відносно центру Землі до нижньої.

"Я прокладав грунт! Я ходив з теодолітом (Вимірювальний прилад для визначення горизонтальних і вертикальних кутів при топографічних зйомках, геодезичних і маркшейдерських роботах, у будівництві і т. п. — "ДС"), я тягнув рейки, міряли ми все, складали ось ці карти …. Я знаю, що річка не може текти на кулястій Землі! ", — На "блакитному оці" заявив співак.

За словами Лози, "у світі немає жодного макета, жодної річки, яка б враховувала загин Землі".

"Тільки на площині! Я можу зробити макет Волги в будь-яких розмірах. Жодна людина, яка це робитиме з урахуванням кулястості, не зробить жодного макета такого у світі", — розповів скандальний музикант.

"Тому що елементарне твердження: "Вода підпорядковується законам". Коли ви починаєте з нею працювати, ви дізнаєтеся, що "закон сполучених судин" і Закон Паскаля — це два закони, за якими тече вода на площині", — додав Лоза.

У титрах знову пояснили, що закон, сформульований французьким ученим Блезом Паскалем в 1653 звучить так: тиск, що виробляється на рідину і газ, передається в будь-яку точку без змін у всіх напрямках.

Співак додав, що ці закони – "працюють".

"Тому у нас дві гідрології: гідрологія суші, яка працює з водою на площині, та гідрологія моря, яка стверджує, що земля закруглюється і вода закруглюється разом із нею. Але коли ви починаєте працювати з водою, то у вас виникають питання. І ви починаєте шукати на них відповіді. І відповіді вас спочатку дивують, а потім ви розумієте, що все логічно, а потім ви розумієте, що Земля – пласка", – продовжив розвивати свою дивну думку Лоза.

Ведуча запитала, чому це не доведено на якомусь науковому рівні, "якщо є такі люди, як ви, які це перевірили і довели".

"Давно перевірено і доведено! Мало того, ті люди, які побудували Акрополь, Капітолій, ті люди, які побудували Москву та Санкт-Петербург, вони вірили у пласку Землю. До того, як було прийнято концепцію ось цієї кулястої Землі, весь світ вірив Це ті люди, які дали нам календар, за яким ми зараз досі живемо, карту зоряного неба придумали люди, які вірили в пласку Землю", — серйозно повідомив Лоза.

У титрах знову заперечили заяви співака. Історія стверджує, що перші згадки про кулястість Землі належать давньогрецькому математику Піфагору, який жив у VI столітті до нашої ери. Пізніше про те, що Земля кругла, писав Аристотель в 340 році до нашої ери, а ще через 100 років Ератосфен виміряв коло нашої планети.

Там також нагадали, що сьогодні світ живе за Григоріанським календарем (новим стилем), який замінив Юліанський (старий стиль). Перший названо на честь Папи Римського Григорія XIII, який переклав католицький світ на нове літочислення у 1582 році, а Юліанський календар діяв з 45 року до нашої ери, його запровадив Юлій Цезар.

У Лози також поцікавилися, у чому сенс приховувати, що Земля — "пласка " .

"Це дуже просто, насправді. Пласка Земля має на увазі присутність Творця. Вона не могла утворитися сама з хаотичного вибуху. У нас же кажуть як: теорія Великого Вибуху, яка лежить в основі всієї геліоцентричної системи… Кулястості ось цієї всієї", — відповів. співак.

Потім вінсвоєрідно пояснив цю теорію.

"Що ось колись щось вибухнуло, розлетілося, крапельки, ці крапельки застигли, вийшли наші планети і так далі…" — видав потік свідомості Лоза.

У титрах пояснили, що Великий вибух, згідно з теорією, став початком часу і простору. Він стався 13,7 млрд. років тому, внаслідок чого виник наш Всесвіт.

"Це можливо тільки притягнути за вуха за наявності ось цієї системи самої: вибух і хаотичне створення Землі. Що вона створилася нібито сама. Пласку Землю не можна хаотично створити. Значить у нас є Творець. Що це за собою тягне, наступне? Якщо у нас є Творець — то ми перед Ним відповідаємо, мабуть", — Лоза продовжив переконувати ведучу у своїй "правоті".

Він також перейшов до "конкретних прикладів".

"Якщо ви якесь творіння створили, ну, ось дитину народили. Ви ж дивитеся за тим, як вона росте, розвивається. І вас цікавить, як вона поводиться, правильно ж? Точно так само, якщо нас створив хтось, то він за нами спостерігає. Відповідно, це накладає на нас певні правила, тобто зобов'язання поводитися певним чином", — "аргументував" музикант.

За словами Лози, "якщо Творця немає — ми можемо з цією планетою робити все, що хочемо".

Ведуча також нагадала співаку про польоти до космосу, з якого видно, що Земля — кругла.

"Ну, ось дивіться — нібито вони запустили великий телескоп "Хаббл", який Чорні дірки знімає. Просте запитання: чому його жодного разу не повернули у бік Землі? Це ж цікаво — подивитися, які ми… Ні в кого навіть не спало на думку. Проста ідея — повернути телескоп "Хаббл" і показати реальні знімки Землі. Ту, комп'ютерну графіку, яку вони видають за знімки Землі, — її давно розбабахали альтернативники", — відповів співак.

Він уточнив, що "альтернативники знайшли всі ці ляпи"

У титрах розповіли, що телескоп "Хаббл" — проєкт NASA і Європейського космічного агентства — був виведений на орбіту в 1990 році. Телескоп передає знімки та космічні дані саме з віддалених точок Всесвіту.

Лоза також запевняє, що "ніхто у космос не літає". Він запропонував "набрати в YouTube" запит "фейкова космонавтика" або "космічні ляпи".

За його словами, "там багато роликів, які пояснюють, що нас дурять".

"Ви бачили хоча б один політ, який полетів би в космос? Ось ракети стартують, так? А хоч одна ракета полетіла туди? Усі ракети піднялися на певну висоту, потім лягли і полетіли паралельно до Землі. Я ракетник, я служив у ракетних частинах", – з цілком серйозним виглядом розповів Юрій Лоза.

При цьому Лоза додав, що, на його думку, Земля має форму великого млинця або великої таці, що закінчується крижаною стіною.

"Закінчується все це крижаною стіною – Антарктидою. Туди не пускають. На край Землі не можна прилетіти. Чому? Тому що у всьому світі прийнято загальне правило – туди неможливо потрапити, бо туди просто не пустять", – розповів російський співак.

Ведуча уточнила, що туди їздять люди, однак Лоза переконує, що це не так.

"Ніхто не подорожує. Хто вам сказав? Заборонено. Усі дослідження Антарктиди заборонені міжнародною конвенцією", — переконує "експерт".

За його словами, "ніхто не може пояснити – чому".

"Чому не можна в Австралії йти у бік Антарктиди? Також ніхто не може пояснити", – впевнено "парирував" Юрій Лоза.

У титрах знову нагадали, що у 1959 році було підписано Договір про Антарктиду, що передбачає демілітаризацію території та використання її лише з мирною метою. Крім того, конвенція передбачає свободу для наукових досліджень та не забороняє туризм. Круїзи на Антарктиду ходять із 1960-х років, а 2020 року її відвідали рекордні 80 тисяч туристів.

Крім того, на думку Лози, людей просто привозять до цієї "крижаної стіни" і водять уздовж неї, а на Південному полюсі жодна людина нібито не побувала.

Проте, загальновідомо, що норвезькому мандрівнику-досліднику Руалю-Амудсену все ж таки вдалося досягти Південного полюса і навіть обійти Антарктиду на кораблі. Це сталося ще в 1911 році.

Також Лоза стверджує, що гравітації — ніемає а Місяць "прибитий" до Землі. На думку музиканта, ніхто нібито не бачив зворотний бік Місяця.

Журналістам знову довелося пояснювати, що ми завжди бачимо лише одну сторону Місяця, тому що за один повний оберт навколо Землі він здійснює рівно один оберт навколо своєї осі. Проте зворотний бік Місяця вдалося побачити ще 1959 року завдяки знімкам радянської станції "Місяць-3".

Примітно, що наводячи свої "аргументи", Лоза апелював до роликів на Youtube, які туди завантажували прихильники "Товариства пласкої Землі". Водночас ведуча ставилася до брехні, яку ніс її співрозмовник, досить спокійно, але іноді все ж таки проявляла деякі емоції, коли потік нісенітниць від Лози переходив всі можливі межі.

Як повідомляла " ДС ", у 2016 році радянський музикант Юрій Лоза, популярний наприкінці 80-х — на початку 90-х, розкритикував музикантів з Rolling Stones та Led Zeppelin за "невміння співати та грати".

Також Лоза запропонував Джаггеру разом заспівати пісню російського виконавця "Плот".

"Ми цілком би могли виступити на одній сцені. Тому що тут (в Росії) його приймуть чудово, якщо він заспіє куплет "Плота", це буде смішно і кльово, і чудово. А я заспівав би Satisfaction", — сказав Лоза.

Також музикант регулярно висловлює свою "експертну" думку з низки різних питань: від шоу-бізнесу до політики. Співак зокрема підтримує війну, яку Росія веде в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua