• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Росію чекає доля Лівану: Терорист Гіркін "наїхав" на Путіна, ФСБ та МВС РФ (ВІДЕО)

Терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) вважає, що президента РФ Володимира Путіна оточує команда, яка провалила всі поставлені перед ними завдання у війні проти України

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков)
Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) виступив із відкритою критикою президента РФ Володимира Путіна, передає "ДС" з посиланням на "Фокус".

Він заявив, що якщо глава Кремля не змінить хоча б частину команди, то на нього чекає доля Муаммара Каддафі (лідер Лівії, який загинув унаслідок самосуду повстанців, що захопили його в полон, — ред), а Росію — доля Лівану, "де всі воюють проти всіх". Про це колишній бойовик ДНР сказав у розмові з колишнім російським військовим полковником Володимиром Квачковим.

За словами Гіркіна, у команді президента РФ "не лише злодій на злодії", але вони провалили всі поставлені перед ними завдання у війні проти України.

"Розвідку провалили в мотлох: і політичну, і військову. Армія не може воювати нормально, бо нічим. ФСБ не може зловити злочинців, які тікають закордон натовпами… Урганта, який поливає Росію гі*ном і закликає підтримувати Україну. Його навіть ніхто не намагається заарештувати. Це також питання до ФСБ, до МВС, до прокуратури", — сказав він.

Бойовик "ДНР" заявив, що якщо Володимир Путін не поміняє команду у своєму оточенні, то він закінчить "у кращому випадку", як Слободан Мілошевич (перший президент Сербії, якого трибунал у Гаазі звинуватив у численних злочинах проти людства та порушеннях Женевської конвенції, загинув у очікуванні вироку — ред), а в гіршому — як Муаммар Каддафі (лідер Лівії, який загинув унаслідок самосуду повстанців, що захопили його в полон, — ред).

"Із ним також може покінчити вся країна. Перетворення РФ на Лівію, де воюють проти всіх, більш ніж можливе. При чому з частковою іноземною окупацією, з повним остаточним розвалом країни та позбавленням навіть залишків незалежності", — заявив Гіркін.

Колишній "міністр оборони ДНР" додав, що розраховує, що в РФ буде введено воєнний стан, мобілізація та "просто адекватні дії як на військовій, так і на дипломатичній ниві".

"Якщо ж цього не буде — ця чудова команда вміє лише грабувати, мародерити та програвати. Нічого, крім розгромної поразки, ми не отримаємо", — заявив він.

Нагадаємо, що раніше колишній ватажок бойовиків так званої "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що "спецоперація" Росії в Україні провалилася.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua