• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Росія демонструє "огидне обличчя війни, яка ведеться у варварський спосіб", — Боррель

Росія демонструє "огидне обличчя війни, яка ведеться у варварський спосіб"

Жозеп Боррель
Жозеп Боррель / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу віце-президент Європейської Комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Жозеп Боррель, передає "ДС" з посиланням на "УНІАН".

"Ми сьогодні бачимо огидне обличчя війни, яке виникає на наших кордонах. І росіяни бомбардують, обстрілюють все: лікарні, будинки, школи. Багато жертв серед цивільних. Це варварський спосіб ведення війни", — заявив Боррель.

Він повідомив, що незабаром почне роботу місія, яка оцінюватиме порушення прав людини, які відбуваються на українській території.

"Це війна Путіна, і Путін має зупинити цю війну. Ми залишаємося об'єднаними для того, щоб просити зупинки цієї війни, зупинити та уникнути вбивства невинних людей", — підкреслив Боррель.

Політик додав, що Україні надається озброєння для самозахисту землі, прав і держави.

Також надається допомога біженцям з України.

"Вже 1 мільйон людей переступили через наші кордони, і не дуже радісно, що ще більше прийде. Ми застосовуємо санкції, які дійсно вплинуть на російську економіку", — заявив Боррель.

Він закликає Росію припинити порушувати права людей.

Як писала "ДС", міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав держави НАТО діяти, поки не пізно, та не дозволити президенту Росії Володимиру Путіну перетворити Україну на Сирію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua