• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Ексглава МЗС Польщі пригрозив дати Росії "по яйцях"

Ексглава МЗС Польщі та чинний депутат Європарламенту Радослав Сікорський відповів на думку глави МЗС Росії Сергєя Лаврова щодо НАТО

Росія - серійний гвалтівник, за напад отримає по яйцях;
Росія - серійний гвалтівник, за напад отримає по яйцях; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Сікорський заявив у Twitter, передає "ДС".

"Усвідомте, російське посольство, раз і назавжди, мовою, яку ви можете зрозуміти. Ми не осиротіли, тому що ви не були нашим татком. Швидше серійним гвалтівником. Ось чому за вами не сумують. А якщо спробуєте ще раз, отримаєте по яйцях", – попередив Сікорський.

Зазначимо, що Сікорський прокоментував твіт посольства Росії у Великій Британії, яке виклало думку глави МЗС Росії. Лавров заявив, що "НАТО став суто геополітичним проєктом, спрямованим на захоплення територій, які осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору і Радянського Союзу".

Як повідомляла "ДС", 10 січня в Женеві пройшли консультації США та Росії щодо так званих гарантій безпеки. Переговори тривали майже вісім годин.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков на переговорах заявив, що РФ не досягла прогресу на тему відмови НАТО від розширення за рахунок колишніх республік СРСР.

Шерман наголосила, що сигналом про деескалацію ситуації на російсько-українському кордоні буде відведення військового угруповання РФ до місць постійної дислокації.

Росія на переговорах із США вимагала також змусити українське керівництво розпочати прямі переговори з представниками терористичних "ДНР" та "ЛНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua