• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Росія звозить до Білорусі дрони-камікадзе та забирає зброю з арсеналів, - розвідка

Росія завозить до Білорусі іранські дрони-камікадзе Shahed-136 та забирає зброю з білоруських арсеналів

Лукашенко та Путін
Лукашенко та Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки, передає "ДС".

За даними відомства, станом на 10 жовтня до Білорусі завезли 32 дрони-камікадзе. До 14 жовтня планується завезти ще вісім.

Також Білорусь дає армії Росії техніку та боєприпаси, зазначають у ГУР. У Крим прибув ешелон з 12 вагонів вагою 492 тонни, який був відправлений з 43 арсеналу зберігання ракет та боєприпасів на Гомельщині.

Найближчим часом заплановано переміщення 13 ешелонів із військовою технікою (219 платформ), боєприпасами (28 вагонів) та майном з арсеналів та баз зберігання армії Білорусі.

За даними розвідки, оснонвими постачальниками виступають 46-й (Бронна Гора, Брестська область) та 43-й (Дубецьке, Гомельська область) арсенали зберігання ракет і боєприпасів, 391 артилерійська база боєприпасів (Бобр, Мінська область), 969 база резервів танків (Уріччя, Мінська область), 288 база автомобілів резерву (Старі Дороги, Мінська область).

Військові вантажі повинні прибути до Ростовської області РФ – на станції Кам'янська (Кам'янськ-Шахтинський) та Марцеве (Таганрог).

Як писала "ДС", за даними Генштабу, загроза завдання противником авіаційних та ракетних ударів на всій території України зберігається. При цьому формування наступального угруповання в Білорусі на кордоні з Україною не відзначено.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua