• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Росія вже звітує про втрати серед мобілізованих: Це посилює критику Міноборони РФ, - ISW

Повідомлення про загибель погано підготовлених мобілізованих російських військовослужбовців в Україні викликали нову хвилю критики на адресу російського військового командування

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), передає "ДС".

Аналітики, із посиланням на росЗМІ, зазначили, що п'ятеро мобілізованих з Челябінська вже загинули на війні в Україні всього через три тижні після оголошення президентом Володимиром Путіним часткової мобілізації 21 вересня.

Кремль продовжує докладати зусиль, щоб відволікти увагу від мобілізації та військових невдач. Також він продовжив тимчасове заспокоєння своїх націоналістичних спільнот шляхом нанесення ракетних ударів по Україні.

Російські війська продовжували завдавати ударів по критично важливих об'єктах української інфраструктури 13 жовтня, додали у відомстві.

Російські війська продовжують використовувати іранські безпілотники Shahed-136 для підтримки масованих ударних кампаній по критично важливих об'єктах української інфраструктури через їх низьку ефективність в умовах активних бойових дій.

У ISW припускають, що погіршення морального духу, дисципліни та боєздатності російських військ у зоні бойових дій в Україні може призвести до тимчасового призупинення наступальних операцій на окремих ділянках.

Разом із тим призупинення наступальних операцій у районах Донецької області (фактично єдиних в Україні, де російські війська ведуть наступальні операції) ще більше ускладнить намагання Росії захопити додаткові території і, ймовірно, сприятиме подальшому погіршенню морального духу та загальному виснаженню військового потенціалу.

Як писала "ДС", у Москві план мобілізації складає менш ніж 0,2% населення і його не виконано навіть наполовину, натомість у віддалених регіонах РФ мобілізують велику кількість чоловічого населення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua