• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Росія заздалегідь заявила, що не визнає результат розслідування вибухів на "Північних потоках"

Міністерство закордонних справ РФ викликало дипломатів Німеччини, Данії та Швеції через недопуск її представників до розслідування диверсій на "Північних потоках"

Результат диверсій на "Північних потоках"
Результат диверсій на "Північних потоках"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС РФ, передає "ДС".

Там зазначили, що станніми днями до російського відомства були викликані глави дипломатичних місій Німеччини, Данії та Швеції в Москві. 

Представникам цих країн було висловлено здивування через "відсутність офіційної реакції" на звернення прем’єр-міністра Росії Мішустіна до керівництва цих країн щодо залучення представників органів РФ та "Газпрому" до проведеного спільно Берліном, Копенгагеном і Стокгольмом розслідування диверсій, скоєних 26-27 вересня 2022 року на газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2". 

"У разі відмови у допуску російських експертів до поточних слідчих дій у Москві виходитимуть з того, що згаданим країнам є що приховувати або вони покривають виконавців цих терористичних актів.

Росія, зрозуміло, не визнає жодних "псевдорезультатів" такого розслідування, якщо в ньому не братимуть участі російські фахівці", — заявило російське міністерство.

Нагадаємо, 11 жовтня Швеція відмовилася поділитися з Росією результатами свого розслідування щодо саботажу на газопроводах "Північний потік" та "Північний потік-2" у Балтійському морі.

Окрім того, у МЗС Польщі впевнені, що причетність Росії до пошкодження трубопроводів "Північний потік" стає дедалі ймовірнішою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua