• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Росіяни можуть влаштувати провокацію "під чужим прапором" на своїй території, — польська розвідка

Російські спецслужби можуть готувати провокації "під чужим прапором" на території самої РФ, на що вказують повідомленні пропагандистів

Російські спецслужби можуть готувати провокації
Росіяни можуть влаштувати провокацію "під чужим прапором" на своїй території / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив уповноважений з безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин, передає "ДС".

Жарин зазначив, що російська пропаганда продовжує інформаційну війну, основний вектор якої спрямований проти союзників України, щоб "надати правдоподібність брехливим тезам та злочинним діям Кремля".

"Цього разу пропагандистські викриття були "розкрито" Службою зовнішньої розвідки Росії, яка з посиланням на "вірогідні відомості" повідомляє про причетність "військових сил США до вербування бойовиків ІДІЛ та "Аль-Каїди" для вчинення терактів за їхньої участі в Росії та СНД", — сказав він.

На переконання Жарина, такі публічні звинувачення на адресу США можуть бути частиною підготовки російськими спецслужбами терактів на території Росії.

"Звинувачення Вашингтона в планах проведення терактів на території РФ і СНД може бути формою підготовки інформаційно-пропагандистської бази для можливих диверсійних операцій, які проводять російські спецслужби в Росії", — вважає він.

Як писала "ДС", у Головному управлінні розвідки Міноборони вважають, що росіяни поспішають атакувати на сході, поки не почався український контрнаступ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua