• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Російські добровольці все ще під Бєлгородом, місцевим не варто повертатися, - губернатор

Губернатор Бєлгородської області росії В'ячеслав Гладков заявив, що Грайворонський округ все ще "зачищають від диверсійно-розвідувальних груп"

Реклама на dsnews.ua

Звернення він оприлюднив у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Щодо ситуації у Грайворонському окрузі. Триває зачистка території Міністерством оборони разом із силовими структурами. Але повертатися поки що у свої будинки, я зараз звертаюся до жителів Грайворонського округу, які, дякую їм дуже, тимчасово покинули свої будинки, поки не варто. Ми одразу повідомимо, і я повідомлю у своїх соцмережах, і голови місцевого самоврядування доведуть інформацію, коли буде безпечно", – заявив Гладков.

Він повідомив, що вчора під час евакуації померла жінка 1941 року народження. Крім того, у населених пунктах є двоє поранених.

Як писала "ДС", 22 травня, Telegram-канали публікували відео "ймовірного заходу українських танків на територію КПП "Грайворон" у Білгородській області". При цьому влада Білгородської області повідомляла лише про обстріл Грайворонського округу, але пізніше губернатор регіону В'ячеслав Гладков інформацію про ДРГ підтвердив.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов підтвердив, що російські добровольці, що воюють за Україну, на території Білгородської області проводять операцію для "створення смуги" безпеки.

Губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що Грайворонському районі Білгородської області в результаті боїв з "диверсантами" постраждали шестеро мирних жителів.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що метою "диверсій" у Білгородській області є відволікання Україною уваги від втрати контролю над Бахмутом Донецької області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua