• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Російські слідчі готуються до допиту полонених "азовців"

Слідчі Слідчого комітету Росії проведуть допити бійців українського полку "Азов", взятих у полон на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Слідчого комітету РФ, повідомляє "ДС".

"Слідчі СК Росії в рамках розслідування кримінальних справ про злочини українського режиму проти мирного населення Донбасу допитають бойовиків, які здавалися на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі", — йдеться у повідомленні.

Так, російські слідчі мають намір встановити особи бійців та перевірити їх на "причетність до скоєних проти цивільного населення злочинів".

"Отримані в ході допитів відомості будуть зіставлені з іншими даними, що є в матеріалах кримінальних справ", — зазначили в Слідкомі.

Як повідомляла "ДС", увечері 16 травня з комбінату "Азовсталь" у Маріуполі вдалося евакуювати понад 50 тяжко поранених українських військовослужбовців та ще 211 людей через гуманітарний коридор. Після стабілізації їхнього стану планується обмін на російських військовополонених. Продовжується робота над наступними етапами гуманітарної операції. Поранених військових вивезли до окупованого Новоазовська Донецької області, а гуманітарний коридор був направлений до Оленівки.

У Держдумі Росії запропонували заборонити обмін військових злочинців та нацистів, до яких у РФ відносять бійців "Азова".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua