• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Русофоб Штайнмайєр та ассирійці в Новоросії: патріарха РПЦ Кирила не пустили до ЄС

Патріарха Російської православної церкви Кирила (у миру Володимира Гундяєва) не пустили до Євросоюзу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на зустрічі з Католікосом-Патріархом Асирійської Церкви Сходу Мар Авой III, передає "ДС" із посиланням на прес-службу РПЦ.

"Хотів би торкнутися і деяких сумних для нас обставин, пов'язаних із подіями, які мають місце сьогодні на території нашої Церкви, сказати про ту ситуацію, яка склалася на Донбасі та в Новоросії. До речі, на цій території проживають також і ассірійці. Цілком очевидно, що цей конфлікт має політичні причини", — сказав патріарх.

За його словами, деякі політичні сили на Заході цілеспрямовано прагнуть утруднити діяльність РПЦ на міжнародному рівні.

Патріарх РПЦ поскаржився на тиск президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра на Генеральну асамблею Всесвітньої ради церков, засідання якої відбулося у німецькому Карлсруе.

"Це безпрецедентне втручання світської влади в життя церковних організацій. Я з розумінням і вдячністю поставився до позиції Асамблеї ВРЦ, яка не погодилася з паном Штайнмаєром. Не вдалося йому впливати на Асамблею і дискримінувати Російську Церкву — і тепер прийнято безпрецедентне рішення: не пускати патріарха на територію Євросоюзу. Такого навіть під час "холодної війни" не було. Виникає питання: чому?", — сказав предстоятель РПЦ, зазначивши, що готовий до спілкування "і з тими, хто нас любить, і з тими, хто нас не любить".

Як повідомляла "ДС", патріарх РПЦ Кирило стверджує, що існує загроза існуванню Росії і тому необхідно молитися за владу та армію.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua