• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Санкції проти РФ не скасують навіть у разі "тарифних" протестів у Німеччині, — Бербок

Німеччина не скасовуватиме санкції проти Росії навіть у разі масштабних протестів через підвищення комунальних тарифів

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила міністр закордонних справ Анналена Бербок на Forum 2000 у Празі, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

"Можу пообіцяти народу України: ми підтримуємо вас і будемо підтримувати стільки, скільки потрібно, що б не думали мої німецькі виборці", — зазначила вона.

За словами глави німецького МЗС, "усі ми хотіли б, щоб завтра війна закінчилась" і санкції було знято, але якщо цього не станеться, вони мають залишатися чинними.

"Настає зимовий період, і нам як демократичним політикам кидатимуть виклик. Люди виходитимуть на вулиці й казатимуть: ми не можемо заплатити за електроенергію. А я скажу: так, я знаю, і ми допоможемо вам соціальними заходами. Але я не хочу казати: гаразд, тоді ми припиняємо санкції проти Росії. Ми підтримуємо Україну, і це означає, що санкції взимку також залишатимуться в силі, навіть якщо для політиків це буде складно", — наголосила Бербок.

"Це ще одна частина цієї війни, гібридна війна. Її стратегія полягає в тому, щоб розколоти наші демократичні держави зі словами: ось тепер бідних людей кидають напризволяще… Ні. Ми солідарні з усіма нашими громадянами так само, як ми підтримуємо всіх українців", — Додала вона.

Як повідомляла "ДС", 31 серпня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зустрівся з головою МЗС Німеччини Анналеною Бербок та обговорив санкції проти Росії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua