• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Сенат США одностайно заборонив чиновникам сидіти у TikTok

Верхня палата Конгресу США одностайно проголосувала за проєкт закону, який забороняє використання застосунку TikTok на державних телефонах і пристроях – з огляду на безпеку та приналежність цієї мережі китайським виробникам

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Hill, передає "ДС".

"Закон про заборону TikTok на державних пристроях, внесений сенатором-республіканцем Джошем Хоулі, був ухвалений одностайно у середу, тобто жоден із сенаторів не заперечував проти нього", – йдеться у повідомленні.

Документ передбачає заборону завантаження або використання TikTok на будь-якому пристрої, виданому для службового користування Сполученими Штатами чи державною корпорацією.

"TikTok – це троянський кінь Комуністичної партії Китаю. Це серйозний ризик для безпеки Сполучених Штатів", – заявив автор законопроєкту сенатор Ґоулі.

Відомо, що голосування в Конгресі США відбулося після того, як у щонайменше 13 штатах місцева влада ввела подібну заборону.

Як писала "ДС", Уряд США вимагає, щоб Apple і Google видалили TikTok зі своїх магазинів додатків, оскільки ця соцмережа несумісна з їхньою політикою безпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua