• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Мережа H&M повністю йде з Росії

Другий за величиною у світі роздрібний продавець одягу H&M заявив, що вирішив згорнути свій бізнес в Росії, приєднавшись до зростаючого списку компаній, повністю йдуть з країни

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

Компанія призупинила свій бізнес в Росії на початку березня після вторгнення Москви в Україну. зазначається, що Росія була шостим за величиною ринком H&M, і компанія збільшувала кількість своїх магазинів у цій країні, одночасно скорочуючи кількість фізичних магазинів на багатьох інших ринках.

"Після ретельного розгляду ми прийшли до висновку, що в ситуації, що склалася продовжувати наш бізнес в Росії неможливо", — йдеться в заяві генерального директора Хелени Хельмерссон.

Компанія має намір тимчасово відновити роботу фізичних магазинів на обмежений проміжок часу, щоб розпродати залишилися товарні запаси в Росії.

За даними видання, всі заходи зі згортання діяльності обійдуться приблизно в 191,3 млн доларів. Вся сума буде включена в результати третього кварталу як одноразові витрати.

Як писала "ДС", Adidas заблокував головний сайт та програму для жителів Росії, оголосивши про закриття своїх магазинів на території держави-агресора.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua