• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

"Щоб не втопити у словоблудстві": Росія хоче обговорювати "гарантії безпеки" виключно із США

У Росії заявили, що готові обговорювати "гарантії безпеки" виключно зі Сполученими Штатами Америки, і вважають, що залучення інших країн позбавить переговори сенсу

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков у коментарі ТАСС, передає "ДС".

"Ми пропонуємо переговори на двосторонній основі зі США. Якщо залучати до них інші країни, ми просто втопимо це все у дебатах та словоблудстві", — сказав Рябков

Водночас, за словами заступника міністра, такої ситуації, як у відносинах зі США, ніколи не було.

"Сподіваюся, що американці не недооцінюють те, наскільки все змінилося, — і не на краще. І поки, на жаль, немає ознак, що вони готові відмовитися від власних шаблонів", — сказав Рябков.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Російської Федерації опублікувало свої пропозиції НАТО щодо так званих "гарантій безпеки". Серед іншого, Росія пропонує країнам НАТО зобов’язатись не приймати Україну та інші східноєвропейські держави до Альянсу, а також відмовитись від будь-якої військової діяльності на території України та інших держав Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії.

Сполучені Штати Америки заявили, що ознайомились із пропозиціями Росії щодо так званих "гарантій безпеки", але готові вступати в переговори лише разом із європейськими союзниками і партнерами.

Як писала "ДС", заступник голови Міністерства закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що Росія вимагає відкликати рішення 2008 року про включення України та Грузії до НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua