• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Шеф Чмоні? Воєнком у Росії невпевнено "запросив" земляків на війну в Україні (ВІДЕО)

Військовий комісар міста Конакове Тверської області Росії Юрій Неговора, запинаючись, запропонував землякам записуватись на війну з Україною

Юрій Неговора
Юрій Неговора / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеозвернення Неговори з'явилося в Мережі, передає "ДС"

"Шановні жителі міста Конаково Конаківського району. В даний час на території Донбасу проходить "спеціальна військова операція" (повномасштабна війна проти України — "ДС") згідно з розпорядженням президента Російської Федерації. У ній беруть участь громадяни Російської Федерації, у тому числі, значить, і наші земляки, я звертаюся до вас як військовий комісар для того, щоб ви взяли участь у цій "спеціальній військовій операції", — опустивши погляд і, запинаючись, розповів комісар.

Він також озвучив вимоги до претендентів.

"До цієї "спеціальної військової операціії" набираються громадяни, які пройшли службу по призову, у віці до 50 років, з укладанням контракту від трьох місяців. Отже, необхідно мати гарне здоров'я, бажання. Грошове забезпечення, яке нараховується за "спеціальну військову операцію", складає від 200 тисяч до 400 тисяч (воєнком не уточнив, у якій валюті — "ДС").

Неговора порадив землякам звертатися до військового комісаріату Конакова.

Зазначимо, в очі одразу впадає вельми щуплий зовнішній вигляд воєнкома. Але цим "прославилися" і рядові військові, які були призвані до лав окупантів.

Так, на початку березня до полону ЗСУ потрапив військовослужбовець "ДНР" Андрій Рязанцев. Рязанцев став героєм численних інтернет-мемів та отримав від українців прізвисько "Чмоня". Пізніше "Чмоня" повернувся додому в рамках обміну військовополоненими.

Нагадаємо, відомий пропагандист Кремля Дмитро Кієсельов закликає росіян на війну проти України значно впевненіше.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua