• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Шість десантних кораблів прибули до окупованого Севастополя: Подробиці військових навчань РФ

Загін великих десантних кораблів Військово-Морського Флоту Російської Федерації зайшов до окупованого Росією Севастополя

Шість десантних кораблів прибули до окупованого Севастополя;
Шість десантних кораблів прибули до окупованого Севастополя;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Південного військового округу РФ, передає "ДС".

Там пишуть, що загін завершив міжфлотський перехід навколо Європи, подолав близько 7000 морських миль та здійснив захід у пункт матеріально-технічного забезпечення ВМФ Росії у сирійському порту Тартус.

Уточнюється, що в складі загону – великі десантні кораблі  "Петр Моргунов", "Георгий Победоносец", "Минск", "Оленегорский горняк", "Королев" та "Калининград". 

"Найближчим часом загону великих десантних кораблів ВМФ Росії належить продовжити виконання завдань відповідно до плану бойової підготовки Військово-Морського Флоту на 2022 рік", – пише пресцентр.

Російське відомство зазначає, що у січні-лютому у всіх зонах відповідальності флотів проводиться серія військово-морських навчань під загальним керівництвом головнокомандувача ВМФ РФ адмірала Миколи Євменова.

Навчання охоплюють акваторії морів, прилеглих до російської території, і навіть оперативно важливі райони Світового океану. Окремі навчання пройдуть у акваторіях Середземного, Північного, Охотського морів, у північно-східній частині Атлантичного океану та у Тихому океані.

Загалом до участі у заходах залучається понад 140 бойових кораблів та суден забезпечення, понад 60 літальних апаратів, 1000 одиниць військової техніки, близько 10 тисяч військовослужбовців.

Як писала "ДС", видання BlackSeaNews повідомило, що Росія через свої ракетні та артилерійські стрільби перекриє значні частини акваторій Чорного та Азовського морів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua