• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Шольц закликав готуватися до тривалої війни в Україні та виключив нормальні стосунки з Путіним

Німеччина готова до тривалої війни Росії проти України, при цьому відновлення колишніх відносин з Росією виключено

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Німеччина та Захід мають бути готові до тривалої війни з Росією та затяжного відновлення України, сказав голова німецького уряду. Для ФРН важливо дотримуватися курсу на підтримку України доти, доки Путін не визнає "колосальної помилки".

"Тим важливіше, щоб ми залишалися на правильному шляху: з нашими санкціями, із скоординованими на міжнародному рівні постачанням зброї, з нашою фінансовою підтримкою України", — попередив він.

Канцлер також зазначив, що Німеччина у найближчому майбутньому не зможе відновити партнерство з Росією через широкомасштабне вторгнення в Україну та порушення міжнародного права.

"Партнерство з Росією, подібне до того, яке в Стратегічній концепції 2010 року зазначалося як мета, неможливо уявити в найближчому майбутньому з агресивною імперіалістичною Росією Путіна", — заявив Шольц.

Водночас він зазначив, що зараз було б нерозумно денонсувати Основоположний акт Росія-НАТО, оскільки такий вчинок РФ могла б використати у своїй пропаганді.

"Установчий акт підтверджує ті самі принципи, які Путін так грубо порушує: відмова від насильства, повага до кордонів, суверенітет незалежних держав. Путіну слід нагадувати про це знову і знову", — пояснив канцлер ФРН.

Як повідомляла "ДС", раніше Олаф Шольц заявив, що Україна має європейське майбутнє. Він наголосив, що після війни наша країна житиме і завершив свою промову словами: "Слава Україні!".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua