• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Шойгу анонсував подальший наступ в Україні

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що однією з цілей "часткової мобілізації" було забезпечення подальшого наступу

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на колегії Міноборони, яку провів президент РФ Володимир Путін, передає "ДС" з посиланням на російські пропагандистські ЗМІ.

За словами Шойгу, часткову мобілізацію проведено для "стабілізації обстановки, захисту нових територій та проведення подальших наступальних дій"

Російський міністр зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення в Україну бойовий досвід набули понад 250 тис. кадрових військовослужбовців РФ. При цьому він доручив до кінця поточного року довести число контрактників до 521 тис. з урахуванням заміни угруповань мобілізованих та комплектування нових формувань.

Шойгу також стверджує, що російські військові нібито "вживають вичерпних заходів по виключенню загибелі цивільного населення в Україні".

Глава Міноборони РФ наголосив, що "необхідно продовжити проведення спеціальної військової операції до повного виконання завдань". Для цього постачання найбільш популярних в армії озброєнь перенесли з 2024-2025 років на 2023-й.

Як повідомляла "ДС", командувач Об'єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про загрозу для України з боку Білорусі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua