• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Штайнмаєр закликав Путіна капітулювати та поговорити із Зеленським

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр звернувся до президента РФ Володимира Путіна із закликом негайно вивести війська з України

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та його колега з РФ Володимир Путін
Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та його колега з РФ Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це Штанмаєр заявив під час виступу з нагоди Дня німецьких католиків у Штутгарті, передає "ДС" із посиланням на "DW".

"Виявіть повагу до суверенітету України, припиніть бойові дії. Пане Путін, припиніть страждання та руйнування в Україні! Виведіть свої війська! І не відмовляйтеся від прямих і серйозних переговорів з президентом Зеленським!" — сказав Штайнмаєр.

Штайнмаєр також звернув увагу на те, що війна Путіна зачіпає не лише людей в Україні — через те, що Росія блокує в українських портах експорт мільйонів тонн зерна, світові ціни на нього різко зросли.

"Багатьом регіонам світу найближчими місяцями загрожують голод і смерть, особливо у Східній і Південній Африці", — попередив він.

Нагадаємо, на початку квітня Штайнмаєр заявив, що "визнає власні помилки" у політиці щодо Росії. Він також визнав, що його прихильність до "Північного потоку-2" була "явною помилкою".

Президент Німеччини пояснював, що його оцінка полягала в тому, що Путін не допустить повного економічного, політичного та морального руйнування своєї країни через своє імперське божевілля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua