• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Сі Цзіньпін готує Китай до війни, – ЗМІ

Правитель Китаю Сі Цзіньпін публічно заявив про початок підготовки до війни, що повинна "сприймати всерйоз" решта світу. Дана заява прозвучала на спеціальному засіданні парламенту КНР

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Foreign Affairs, передає "ДС".

Сі Цзіньпін виступив з кількома окремими промовами, присвяченими підготовці до війни. В одному з виступів він заявив генералам, що вони можуть "сміливо воювати". Про яку саме війну говорив правитель Китаю, не цілком ясно, але цілком очевидним буде припустити, що мова йде про битву за Тайвань проти США і їх союзників.

Видання зазначає, що ці заяви прозвучали на тлі різкого збільшення оборонного бюджету Китаю в поточному році – до 7,2%. Також влада країни заявляла про плани скоротити залежність від продовольчого імпорту.

При цьому речник Міністерства оборони Китаю Тан Кефей анонсував "зміцнення стратегічних комунікацій і координації" з російською армією. Його слова наводить агентство Reuters.

За його словами, дві країни будуть разом працювати над реалізацією ініціатив в області глобальної безпеки і "спільно захищати міжнародну справедливість і законність".

Зокрема Тан пообіцяв спільні військові навчання двох країн і спільне патрулювання морських акваторій і повітряного простору.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua