• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Симоньян поскаржилася Соловйову, що після поразки Росії в Україні на всіх їх чекає Гаага (ВІДЕО)

Пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян заявила, що на всіх причетних до війни проти України після поразки Росії чекає Гаазький трибунал

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в ефірі шоу пропагандиста Володимира Соловйова, повідомляє "ДС".

"Вони готуються взяти наш Крим, ну а ми робимо єдине, що можемо робити в цій ситуації — ми бомбимо! Ми бомбимо щодня: бомбимо інфраструктуру. Бачить Бог — ми цього не хотіли! Ніхто цього не хотів, ми з тобою (звертається до Соловйова — "ДС") цього не хотіли. Я чудово знаю, що у владі (російській — "ДС") цього не хотіли", — розповіла пропагандистка.

Симоньян заявила, що російські окупанти "добрі, ввічливі і навіть у чомусь лагідні".

"Ми ось такі м'які, добрі, довірливі, лагідні, а чи треба це зараз? Коли ми бачимо, що щодня знищується інфраструктура, яка допомагає Україні воювати, вбивати наших людей на вже наших (захоплених територіях — "ДС") територіях. Мене вражають люди наші, яких, я знаю, досить, на жаль, багато, в тому числі, у дуже високих колах, які цього бояться, і, в якомусь сенсі, бояться називати речі своїми іменами, бо "як же, що подумають Там (на Заході — "ДС"). Для них: абсолютно начхати, що думають Там", — каже вона.

За словами пропагандистки, боятися міжнародного трибуналу в Гаазькому суді — "не треба".

"Треба боятися програти, треба боятися зганьбитися і треба боятися зрадити своїх людей. Якщо ми примудримося програти — Гаага умовна чи конкретна — чекає навіть на двірника, який бруківку всередині за кремлівською стіною підмітає. Від того, що ще один район Києва залишиться чи не залишиться без світла, масштаб катастрофи, якою обернеться все для нашої країни, якщо ми примудримося це зробити (програти — "ДС") — навіть уявити не можна", — зазначила Маргарита Симоньян,

Соловйов підтвердив її слова.

"Поспішайте бачити, на арені цирку: Симоньян пройшла за 9 місяців шлях від "Київ за три дні" до "Якщо ми програємо — на нас усіх чекає Гаага". Очі бігають, усмішки натягнуті, це страх, вони починають розуміти", — пишуть у Мережі.

Нагадаємо, перед вторгненням Симоньян заявляла, що Росія захопить Україну "за два дні".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua