• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

"Складеш зброю — дам": порноактриса з Росії виступила з "пропозицією" до Зеленського (ВІДЕО)

Російська порномодель Лола Тейлор (справжнє ім'я — Любов Бушуєва) заявила, що готова зайнятися сексом із президентом Володимиром Зеленським, якщо той "складає зброю" у війні проти Росії

Лола Тейлор
Лола Тейлор / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Свою пропозицію дівчина озвучила у відеозверненні на своїй сторінці у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакті", передає "ДС".

"Моє звернення зараз до Зеленського. Зеленський, будь ласка, кинь зброю. Якщо ти це зробиш, то я тобі дам. Тому що не потрібна ця війна (у відеозверненні це слово "запікане" — "ДС") нікому просто потрібно здатися, щоб не страждали люди і все. І отримаєш секс зі мною", — сказала порноакторка.

Зазначимо, Бушуєвій 29 років, вона народилася в Тюмені, деякий час жила в Свердловській області, а потім переїхала до Москви. Акторка й до того робила вельми екстравагантні заяви. Так, 2020 року вона пообіцяла віддатися "творцю вакцини від коронавірусу". Зазначимо, над створенням препарату працювали цілі дослідні колективи, тож із виконанням цієї "обіцянки" у Бушуєвої можуть виникнути певні "технічні" моменти. Крім того, росіянка до початку повномасштабної війни була гостею українського блогера Олексія Дурнєва.

"Ряди російських дипломатів поповнилися. Цього разу їх поповнила порнозірка з Тюмені", — пише Telegram-канал "Солов'ячий послід".

Користувачі Telegram вже пропонують призначити Бушуєву офіційним представником російського МЗС замість Марії Захарової.

У коментарях наголошують, що проти Росії бореться весь народ України, а не лише її президент. У Telegram нагадують порнозірці, що Зеленський давно одружений. Крім того, підписники каналу не готові "міняти суверенітет на хв*йду".

Також автори коментарів звертають увагу, що Бушуєва має звертатися якраз до російських політиків: адже саме вони розв'язали цю війну.

"Ця порнозірка мало чим відрізняється від кремлівських політиків, ті теж благають здатися: "Здайтеся нам, поки до вас ленд-ліз не підійшов". Чують же, що після почнеться зовсім інша гра", — пише один із користувачів.

Дехто у коментарях пропонує порнозірці вбити безпосередньо президента Росії Володимира Путіна.

"Нехай сяде на обличчя Путіну І задушить його", — вказує один із підписників "Солов'їного посліду".

Таку ж пропозицію озвучила на своїй сторінці в Instagram українська модель Адель Асанті (справжнє ім'я – Анастасія Распутіна). Примітно, що у себе в сторіз Асанті з'явилася з віями в кольорах українського прапора.

Крім того, підписники каналу не оцінили зовнішність Лоли Тейлор.

"Даром не взяв би", — пишуть у коментарях.

Дехто згадує нехитрі пісеньки російського виконавця Алексіна:

Ну що ж ти страшна така?

Ти така страшна.

Ти ненафарбована страшна

І нафарбована.

Пізніше Бушуєва запропонувала громадськості "забути про цей дурний жарт".

Нагадаємо, у лютому 2020 року російська порнозірка Олена Михайлова, відома в мережі під псевдонімом Nimfa Viola, отримала грамоту подяки з адміністрації Володимира Путіна. Цікаво, що Михайлова позиціонує себе як православна віруюча, а також майстер-ювелір. Грамоту їй видали за виготовлення ювелірних прикрас на християнську тематику. У самій грамоті написано: "За внесок у православне мистецтво".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua